3 . WWW puslapių etiketas, priežiūra ir autorystės teisės Previous/Main/Forward

Kaip elgtis po to, kai Jūsų puslapis jau atsidurs Internete:

  1. "Neužmirškite" savo puslapio - jei keičiasi informacija, kuri paskelbta puslapyje ar keičiasi nuorodos - koreguokite savo puslapį, nauja ir teisinga informacija ypač vertinama Internete.
  2. Savo puslapyje įdėkite nuorodas į naujausių naršyklių versijų puslapius, ypač, jei Jūs naudojate naujas tų programų teikiamas galimybes. Tada vartotojas galės greitai "patobulinti" savo programą, jei informacija Jūsų puslapyje jį sudomins, bet bus nepasiekiama dėl naršyklės senumo.
  3. Informuokite vartotoją apie savo puslapio naujienas, problemas ir pataisymus - tai padės lengviau išspręsti iškylančias problemas arba greičiau susiorientuoti puslapyje.
  4. Jeigu perkeliate savo puslapį į kitą serverį ar vietą, patartina bent jau keletą mėnesių palikti senoje vietoje "perkėlimo" puslapį trumpai informuojanti apie situaciją ir automatiškai perkeliantį vartotoją į naująją vietą.
  5. Geriausia, kad Jūsų WWW puslapio pagrindinės bylos vardas sutaptų su WWW serverio vartojamu pagal nutylėjimą vardu. Tai palengvins Jūsų puslapio radimą, nes nereikės spėti puslapio vardo, o tereiks žinoti jo adresą.

Internetas ir autorystės teisės

Pagrindinė taisyklė internete yra tokia: visa, kas yra pateikta Internete gali būti kopijuojama be kokių tai apribojimų. Todėl, jei Informacija puslapyje yra svarbi ar dėl kažkokios kitos priežasties negali būti laisva platinama, būtina apie tai perspėti vartotojus.

[ Pradžia 1 2 3 4]