1 . WWW puslapio planavimas Previous/Main/Forward

Visų pirma, prieš pradedant kurti savo pirmą puslapį, būtina jį kruopščiai suplanuoti. Štai keletas klausimų, į kuriuos būtina rasti atsakymą:

  1. Kokią informaciją norėtumėte patalpinti savo puslapyje?
  2. Kokio stiliaus puslapį norėtumėte kurti: linksmas, pokštaujantis, netikėtas, originalus, standartinis, rimtas, solidus ir tt..?
  3. Ar Jums reikės rinkti informaciją apie Jūsų puslapio lankytojus?
  4. Kokia bus Jūsų puslapio bylų hierarchinė struktūra? Šį klausimas svarbus, nes jei bylos bus sugrupuotos pagal kažkokius kriterijus, tai po to bus daug lengviau perkelti savo puslapio atskirus dokumentus ar dalis kitur bei juos keisti.
  5. Kokius Interneto šaltinius ir nuorodas naudosite savo puslapyje? Nagrinėdami šį klausimą Jūs galėsite supaprastinti savo puslapio struktūrą, sumažinti informacijos dubliavimo tikimybę ir padaryti savo puslapį "lengvesniu".
  6. Kokia bus Jūsų WWW puslapio atskirų dokumentų hierarchija? Kaip jūs organizuosite navigaciją tarp puslapio dokumentų, kurie jų bus pagrindiniai - nuorodų dokumentai, o kurie tik infomacijos nešėjai, kokiu būdu sukurti paprastą navigaciją tarp skirtingų dokumentų ir jų dalių?

[ Pradžia 1 2 3 4 ]